Go Power! GP-PSK-130 130W Portable Folding Solar Panel Kit with 10 Amp Solar Controller, Great for RV and Camping, Includes Controller, Battery Clamps, SAE Solar Plug Adapter, Ring Terminal Connectors
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
10
quantity
Product details
Category
  • Includes carrying case
  • 130 Watts of power 6.9 ampere DC per hour
  • Built in 10 ampere solar controller.Rated current:6.7 A.Rated DC voltage:19.7 V