Godox DP600III 600W 2.4G Wireless X System Studio Strobe Flash Light 600Ws GN80 Pro Photography Lighting with Built-in GODOX 2.4G Wireless X System (110V)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
13
quantity
Product details
Category
  • 1s Quick Recycle Time, GN80, 5600±200K color temperature, 61 steps of flash output from 1/64 to 1/1, Flash Duration 1/2000-1/800s. Max powers 600Ws stable output. Adjust 150W modeling lamp in 5% to 100% power level. 3 modes(OFF, PROP and Percentage) of 150W modeling lamp.