LUC-012S035DSP LUC Series 12W 350mA 34 Vdc Out Max Dimmable Indoor Constant Current LED Driver - 1 item(s)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
03
quantity
Product details
Category
LUC Series 12W 350mA 34 Vdc Out Max Dimmable Indoor Constant Current LED Driver ***** For more information refer to the specification sheet located in the 'Downloads' section below the image *****
  • OutputPower: 12 W; Efficiency: 81 %; OperatingTempRange: -20 to +70 °C;
  • Frequency: 63 Hz; StorageTemperatureRange: -30 to +85 °C; LEDDriverModuleType: High Voltage DC > 24V;
Model LUC-012S035DSP
Brand Name INVENTRONICS (HANGZHOU)
Part Number LUC-012S035DSP
Manufacturer INVENTRONICS (HANGZHOU)
Maximum Frequency 63 Hz