TONE Long Impact Socket 6-Point 4NV-22L150 1/2" Inch Drive 22mm
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
04
quantity
Product details
Category
  • Opposite Side Dimensions: 0.9 inches (22 mm)
  • Drive: 1/2 inches (12.7 mm)
  • Total Length: 5.9 inches (150 mm)